KONST / Litografier / Litografi 12994576
nr 1299 4576
Outi Heiskanen
(f. 1937), Finland
Litografi, Signerad, numrerad 30/30. Signerad. Motivet: 11x15cm
Outi Heiskanen, finländsk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:10:54
300 kr
350 kr
400 kr